Koszty leczenia

DR N. MED. MILUD IBRAHIM SHADIKubuś przeszedł pierwszą operacje 29 września 2014 r. w Poznaniu u dr. Shadi.  Miał rekonstrukcje kostki bocznej, ustawienie stopy, oraz prostowanie piszczeli. Operacja kosztowała nas 9 tyś. zł. Na operacje w szpitalu NFZ musielibyśmy długo czekać dlatego zdecydowaliśmy się na leczenie prywatne, ponieważ operacja musiała być wykonana miedzy 12 a 24 miesiącem życia. 

Kolejne operacje jeśli nie będzie komplikacji czekają Kubusia w 3 roku życia tzn. założenie aparatu Ilizarova w celu wydłużenia kości piszczelowej i korekcji koślawości kolana. Na dzień dzisiejszy nóżka jest krótsza o 10 cm i Kubuś porusza się na specjalnej ortezie zrobionej dla niego indywidualnie w firmie ortopedycznej.  Wydłużanie nóżki będzie co 3 lata aż do okresu wzrastania czyli ok.17 roku życia. Koszt jednego aparatu Ilizarowa to 20 tyś. zł. Kolejki w szpitalu na NFZ są na 2020 rok dlatego zbieramy pieniążki na leczenie naszego synka w szpitalu prywatnym. Pierwsza operacja wydłużania aparatem ilizarowa odbędzie się 8 lutego 2016 roku, dlatego prosimy o wsparcie finansowe na konto Kubusia żeby udało nam się uzbierać potrzebne pieniążki.

Kubusia czeka długotrwałe leczenie i rehabilitacja do końca życia dlatego zwracamy się z prośba o wsparcie na leczenie naszego synka. Dziękujemy

Czytany 3616 razy
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

Fundacja Dzieciom Zdążyć z PomocąFundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Alior Bank S.A.:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

W tytule przelewu należy wpisać:
21070 - Stępień Jakub - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Kilka słów o mnie i mojej chorobie

Jakub Denys - Kilka słów o mnie i mojej chorobieNazywam się Kubuś. Urodziłem się w 2013 roku z rzadkim zespołem wad wrodzonych fibular-hemimelia oraz z niewykształcona lewą rączką.

Marzę, aby w przyszłości chodzić, biegać, jeździć na rowerze i cieszyć się życiem jak inne dzieci.

Chce być po prostu samodzielny. Bez waszej pomocy może to być niemożliwe.

Dziękuję wszystkim za wszelką pomoc.